Türkiye'nin 1 numaralı İnstagram Hizmetleri platformuna Hoşgeldin!

İnstagram'a dair her şey burada!

S.S.S - Sıkça Sorulan Sorular

İnstagram Oto Beğeni Nedir?

İnstagram Oto Beğeni, 1 ay boyunca tüm yeni gönderilerinize beğeni gönderilmesini ifade eder. Oto beğeni paketleri 1 aylık paketlerden oluşmaktadır. Bu paket içerisindeki beğeni miktarı, her gönderiye aynı oranda gönderilir. Örneğin 1000 Oto Beğeni paketimizi satın alırsanız, yaptığınız her paylaşıma 1 ay boyunca 1000 beğeni gönderilecektir.

İnstagram Oto Görüntüleme Nedir?

İnstagram Oto Görüntüleme, 1 ay boyunca tüm yeni gönderilerinize görüntüleme gönderilmesini ifade eder. Oto görüntüleme paketleri 1 aylık paketlerden oluşmaktadır. Bu paket içerisindeki görüntüleme miktarı, her gönderiye aynı oranda gönderilir. Örneğin 1000 Oto görüntüleme paketimizi satın alırsanız, yaptığınız her paylaşıma 1 ay boyunca 1000 görüntüleme gönderilecektir.

Oto Beğeni / Oto Görüntüleme Hesabıma Zarar Verir mi?

Satın aldığınız yada alacağınız hiç bir işlem profilinize yada hesabınıza zarar vermez. Üst düzey, kaliteli aktif Türk İnstagram hesapları ile beğeniler gönderilmektedir. Bu sayede gönderilerinizin keşfete çıkma oranı artar, organik erişim kazanmanız sağlanır. Yani zararlı değil, aksine çok yararlıdır.

Sistem nasıl çalışıyor?

Shopier alt yapı ortaklığı ile satın aldığınız işlemler %100 güvenli ödeme imkanına sahip olup, satın aldığınız işlemler anında onaylanıyor ve gönderim sırasına alınıyor.

Hesaplarımın şifresi gerekiyor mu?

İnstagraMarket üzerinden satın alacağınız hiç bir işlem için şifreniz gerekmez, satın aldığınız işleme göre kullanıcı adı yada gönderi linki girmeniz yeterli olacaktır.

WhatsApp
Tüm Hakları Saklıdır ©